Skip links

ŞİRKET PROFİLİ

Eser Kimya Sanayi ve Ticaret A.S. 1999 yılında kurulmuştur. Çok sayıda galvano kimyasalını kendi formülleriyle Türkiye'de üretmektedir.


2004 yılında Kalite yönetim sistemi çalışmaları sonuçlandırılarak, Türkiye’de sektörün ilk ISO 9001-2000 belgesini alan firma ünvanı kazanılmıştır. Yine sektörde ilk olarak güvenlik sertifikası (MSDS) hazırlama belgesine sahip olunmuştur.
Uluslararası kalite standartlarında üretim yapan firmamız yurtiçi ve yurtdışı pazarda söz sahibi olmuştur.  Bünyesindeki modern cihazlarla (Cass ve tuz sisi testi, iyon kromotograf,  polarograf, siklik voltammetre, X-ray kalınlık ölçme spektrofotometresi, tahribatlı kalınlık ölçme, atomik absorbsiyon spektrofotometresi, UV – VIS spektrofotometresi , ISE , otomatik titratör, mikro sertlik cihazı vs)  kimya ve fizik laboratuvarlarımızda, özellikle daha çevreci kimyasallar üretebilmek üzere AR-GE çalışmaları yapılmaktadır.

Eser Kimya,  galvano kimyasalları üretimi dışında tam otomatik galvano tesislerinin proje, üretim ve montajını yaparak anahtar teslimi işletmeye almaktadır. Bunlar, yüksek kalitedeki kaplamaların maksimum  kapasite kullanımı ve rekabet edebilir birim fiyatlarla yapabilmesi nedeniyle,  sektörün en prestijli tesisleri konumundadırlar.

This website uses cookies to improve your web experience.